Forum Notifications Subscription (1.0.4) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Created
hu: Létrehozva

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Authored by
hu: Szerző

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Forum
hu: Fórum

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Comment message
hu: Hozzászólás

en: Post message
hu: Üzenet küldése

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
