Forum Notifications Subscription (1.0.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Created
bg: Създадено

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Authored by
bg: Написано от

en: Forum
bg: Форум

en: Notifications
bg: Известия
