Forum Notifications Subscription (1.0.6) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Email settings
ja: メール設定

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: #
ja: No.

en: Created
ja: 作成

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Frequency
ja: 周期的

en: Forum
ja: フォーラム

en: Notifications
ja: 通知

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Post message
ja: メッセージの送信

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
