Forum Notifications Subscription (1.0.6) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Forum
ku: مەکۆ

en: About
ku: دەربارە
