Forum Notifications Subscription (1.0.6) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Comment message
nl: Reactiebericht

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
