Forum Notifications Subscription (1.0.6) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Created
uk: Створено

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Authored by
uk: Автор

en: Frequency
uk: Частота

en: Forum
uk: Форум

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: frequency
uk: частоту

en: Post message
uk: Надсилання повідомлення

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Comment subject
uk: Тема коментаря

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
