Forum Notifications Subscription (1.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
