Forum Notifications Subscription (1.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Publishing status
id: Status penerbitan
