Forum Notifications Subscription (1.1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း
