Forum Notifications Subscription (1.1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Authored by
sv: Författad av

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Comment message
sv: Meddelande för kommentar

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
