Forum Notifications Subscription (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Created
gl: Creado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Authored by
gl: Creado por

en: Forum
gl: Foro

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
