Forum Notifications Subscription (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Forum
hy: Ֆորում
