Forum Notifications Subscription (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Forum
ka: ფორუმი
