Forum Notifications Subscription (2.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: About
te: గురించి
