Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
