Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Forum
ar: المنتدى

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Asc
ar: تصاعدي
