Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Authored by
ast: Fechu por
