Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
