Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Forum
ca: Fòrum

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: About
ca: Detalls

en: Comment message
ca: Missatge d'un comentari

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
