Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Forum
cy: Fforwm

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
