Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Comment subject
da: Kommentar emne

en: Asc
da: Stigende
