Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
