Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Forum
eo: Forumo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
