Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Forum
eu: Foroa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
