Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
