Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Sort by
fr: Trier par

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Comment message
fr: Message de commentaire

en: Post message
fr: Envoyer le message

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: Comment subject
fr: Sujet du commentaire

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
