Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
