Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
