Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Authored by
it: Creato da

en: Desc
it: Disc

en: Notifications
it: Notifiche

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: About
it: Informazioni

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
