Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: Asc
jv: Urut Maju
