Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Authored by
kk: Автор

en: Forum
kk: Форум
