Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Forum
lv: Forums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par
