Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг
