Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Authored by
mr: लेखक

en: Forum
mr: चर्चा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
