Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
