Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus
