Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
