Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ
