Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: About
pl: O stronie

en: Comment message
pl: Treść komentarza

en: Post message
pl: Wyślij wiadomość

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco
