Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
