Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Email settings
pt: Configurações de e-mail

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Desc
pt: Decrescente

en: Frequency
pt: Frequência

en: Forum
pt: Fórum

en: Notifications
pt: Notificações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar

en: About
pt: Sobre

en: Publishing status
pt: Status de publicação

en: Asc
pt: Ascendente

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
