Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
