Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Forum
sq: Forumi

en: About
sq: Informacione
