Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
