Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்
