Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Message
th: ข้อความ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
