Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında

en: Comment message
tr: Yorum iletisi

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Asc
tr: Artan
