Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
