Forum Notifications Subscription (2.0.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
