Forum Notifications Subscription (2.0.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Authored by
af: Geskep deur
